O nas


Jak opisać Butterfly w trzech słowach? To sport, pasja i zabawa. Naszym priorytetem jest, aby po skończonych zajęciach uczeń wychodził z pływalni z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy jedną z większych szkółek działających w regionie.  Od 2004 roku udało nam się przekazać swoje zamiłowanie do pływania setkom uczniów. Zajęcia odbywają się w trzech miejscowościach: Brzeszczach, Czechowicach-Dziedzicach oraz Goczałkowicach-Zdroju.

Nieustannie dbamy o poziom świadczonych przez nas usług, a także zadowolenie rodziców i bezpieczeństwo dzieci, dlatego zatrudniamy najlepszych instruktorów, posiadających odpowiednie kwalifikacje i bardzo dobry kontakt z dziećmi. Przygotowujemy dzieci na bardzo wysokim poziomie pływackim, o czym świadczy fakt, że wielu naszych wychowanków trenuje w klubach i osiąga swoje pierwsze poważne sukcesy. Nasi uczniowie są medalistami Mistrzostw Śląska oraz uczestnikami Mistrzostw Polski.

W 2008 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o szkolenia narciarskie. Od tego momentu Butterfly stało się społecznością prawdziwych aktywistów.

Zapraszamy do wspólnego trenowania z Butterfly!